ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 07.11


Полтавський аеропорт хоче придбати обладнання у російської компанії-ноунейма

У Полтаві рішуче налаштовані запустити аеропорт на роботу з регулярними рейсами. Для цього КП "Аеропорт-Полтава" вирішило придбати установку наземного електроживлення повітряних суден. У російської фірми-ноунейма.

 

Очікувана вартість установки була оцінена у 2 500 000 грн. У ході торгів ціну вдалося знизити до 2 287 900 грн. Кошти для відповідної закупівлі були виділені ще в липні рішенням двадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, повідомила Трибуна

Загалом, участь в аукціоні взяли чотири компанії. Проте виявилось, що ТОВ "АЄГЕ-АЕРО-УКРАЇНА", з яким мають намір підписати договір, має російське коріння. Згідно з даними реєстру Міністерства юстиції, його засновник — АТ "ЕНЕРГОЛОГІЯ (ЕНЛО)" — зареєстроване в РФ, а його кінцеві бенефіціарні власники є громадянами Росії.

І хоча фірма була зареєстрована ще у 2009 році, єдиними торгами, у яких взяла участь зазначена компанія, є саме тендер полтавського аеропорту. При цьому, за цей час фірма змінила п’ятьох "офіційних" власників.

Пропозиція ТОВ "АЄГЕ-АЕРО-УКРАЇНА" щодо поставки мобільного аеродромного джерела енергії "HOUCHIN 4400" на 60 та 90 кВА, виявилась найнижчою з представлених.

Запропоновані іншими учасниками моделі "Guinault GA 100", "TLD GPtJ-409-E-CUP" є трохи дорожчими, але ідентичними за характеристиками. Зазначимо, що в усіх трьох моделях знаходиться двигун "Cummins QSB 4.5" виробництва США. 

Чи підпишуть у Полтаві договір із нікому невідомою російською компанією без досвіду роботи, або ж змінять постачальника та оберуть вже перевірені українські фірми з досвідом роботи та відповідною репутацією — покаже час.

інфраструктура, гроші, влада, аеропорт, Росія, закупівля, тендер

За темою:

  • Аеропорт "Полтава" просить ще 39,3 млн гривень з бюджету області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.