20:35 28.04 17
Судді апеляційного суду в Полтаві збільшили терміни покарання для двох чоловіків, визнаних винними у розбійному нападі. Раніше районний суд призначив їм по п'ять років, а апеляція посилила вирок.
Полтавський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу і посилив вирок Полтавського міськрайонного суду від 15 грудня 2023 року у справі № 757/12345/23.
Двох чоловіків – Івана Петренка та Миколу Коваля – визнали винними у вчиненні розбійного нападу за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України. Раніше районний суд призначив кожному по п'ять років позбавлення волі.
Апеляційний суд погодився з обвинуваченням і посилив покарання: Петренку – до семи років, Ковалю – до шести років і шести місяців позбавлення волі. Інші частини вироку залишили без змін.
Рішення апеляційного суду є остаточним і оскарженню не підлягає.
Як обрати інтерактивний стіл для дітей?
21:00 24.04