ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 20.02


Полтавський автовокзал не допоможе вам повернутися додому

Подорожуючи, люди часто придбають квитки одразу в обидві сторони – це зручно, адже дає впевненість, що повернення буде своєчасним. Утім, полтавський автовокзал не надає такої послуги через "відсутність зв’язку".

При спробі купити автобусні квитки до Запоріжжя й у зворотному напрямку наша колега спіймала облизня: касир відмовилася продати квиток у зворотному напрямку, мотивуючи тим, що  автовокзал такої послуги не надає.

Ми запитали начальника полтавського автовокзалу, в чому ж причина такої ситуації. Виявляється, купити в Полтаві квитки з виїздом з іншого міста технічно неможливо, бо наш автовокзал у 2018 році… не має інтернет-зв'язку з іншими містами.

Придбати квиток ви можете в касі, але не з усіх областей ви можете купити квиток у зворотному напрямку – в нас не з усіма областями є інтернет-зв'язок. Важко сказати, хто вирішує це питання. На даний момент у нас не виникало з цим проблем – якщо ми не могли продати, то якось люди вирішували свої проблеми

– пояснив начальник полтавського автовокзалу Олександр Телик.

Єдиними регіонами країни, з якими в Полтаві мають інтернет-зв'язок, нам назвали Вінницьку та Дніпропетровську області.

Співробітники автовокзалу також наголосили, що однією зі складових проблеми може бути те, що автоперевізники неофіційно виконують рейси, тому не укладають угод із автовокзалами та автостанціями.

Щоб бути впевненими в тому, що ви зможете вчасно повернутися додому, доведеться взяти клопіт на себе та придбати квиток через інтернет, одразу оплативши вартість із карткового рахунку. Але треба враховувати, що система сканерів в автобусах не працює – тож, доведеться звертатися в касу автовокзалу, щоб роздрукувати квиток.

Тільки вже в місті прибуття — бо в Полтаві ж немає інтернет-зв'язку...

автовокзал, транспорт, інфраструктура, послуги, перевезення, інтернет

За темою:

  • У Полтаві автівка врізалася в електроопору
  • У Полтаві легковик збив пішохода
  • Молода жінка у Полтаві кинулася під поїзд
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.