ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:25 29.12


Полтавський батальйон небайдужих обікрали

Прямо із Святоуспенського собору, де базується волонтерська організація Полтавський батальйон небайдужих, винесли два прилади нічного бачення. Злочинців шукатиме поліція, вартість приладів компенсував благодійник.

Прилади нічного бачення купили на прохання бійців 92 бригади і мали відправити на Схід. Вони зберігалися у Святоуспенському соборі, однак на ранок зникли.

"За ці майже два роки ми пережили багато, але такого не очікував ніхто... Склад "ПБНу" обікрали. Зникли два пристрої нічного бачення. Обікрали не тільки волонтерів "ПБНу", а й небайдужих полтавців, які невтомно жертвували кошти для військових, обікрали бійців 92 бригади, яким "нічники" після Нового року мали разом із нашими волонтерами поїхати на схід. Нам складно уявити хто міг зробити такий страшний злочин у стінах собору", - йдеться у повідомленні Полтавського батальйону небайдужих.

Волонтери звернулися до поліції. ІВартість приладів нічного бачення пообіцяв компенсувати благодійник.

Полтавський батальйон небайдужих - волонтерська організація, котра забезпечує військових на Сході України. Вона працює під егідою Української православної церкви Київського патріархату. Речі та продукти для військових приймають у Свято-Успенському соборі (поруч із Білою Альтанкою), гроші можна перераховувати на картку ПриватБанку 5168 7420 6385 5377 - Бубнюк В.Л. (Архієпископ Федір).

Лесь ГАВРИЛОВ

волонтери, батальйон небайдужих, собор, церква, обікрали, поліція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.