ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 19.08


Полтавський бізнес ініціював вивчення економіки в школах області

Школи Полтавської області долучилися до проєкту "Економічна грамотність для всіх". Його втіленням у регіоні займаються БО "БФ "Центр вільної економіки імені Кахі Бендукідзе", мережа мультимаркетів "Аврора" та Полтавська асоціація бізнесу (ПАБ).

 

Цього навчального року у школах Полтавської області для учнів 8–9 класів вирішили обрати факультативним предметом економіку. Вивчати її будуть за посібником "Економіка" Ж. Шіленс, М. Вишняускайте, Н. Майбогіної. Впровадження посібника є частиною загального пілотного проєкту "Економічна освіта в Полтавській області".

Основна його мета — сприяти розвитку економічного мислення підлітків та їхніх батьків, допомагати краще розуміти світ навколо. Зокрема через вміння самостійно й розважливо розпоряджатися грошима, розуміння засад інвестування, бюджетування й підприємливості. Пілот проводиться в рамках освітньої ініціативи від Центру Бендукідзе "Економічна грамотність для всіх".

З 9 до 11 серпня у Полтаві провели триденний захід. До навчання залучили майже 150 працівників освіти для детального ознайомлення з посібником та імерсивним викладанням економіки. Ініціювала масштабний тренінг для вчителів мережа мультимаркетів "Аврора" за підтримки Центру Бендукідзе, який склав програму та провів навчання для освітян разом із ПАБ та Полтавською ОВА.

Наразі економічній освіті в українських школах не приділяють достатньої уваги. Організатори пілоту мають наміри це змінити. Тож проєкт стане першим прикладом спільнодії соціально-відповідального бізнесу, проактивних громадських організацій та місцевої влади.

Книга, за якою здійснюватимуть навчання, розроблена на основі відомого підручника, здобула багато премій та нагород як один із кращих посібників для розвитку фінансової грамотності. Він не просто розкриває базові економічні поняття, а вчить підлітків самостійно розпоряджатися грошима, робити виважений вибір у житті та впевнено крокувати в успішне майбутнє. Щоб зробити перший крок до фінансово успішного майбутнього, зверніть увагу на посібник "Економіка" — він продаватиметься в "Аврорі". 

освіта, школа, економіка

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.