ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:47 24.01


Полтавський бізнес запрошують до співпраці іноземні компанії

Полтавська Торгово-промислова Палата (ТПП) повідомляє, що закордонні партнери зацікавлені у розвитку ділових контактів та спільних проектів із нашими земляками.

Так, йорданська філія катарської групи компаній "ALJABER GROUP" розробила та погодила  інвестиційний проект, яким передбачено спорудження трьох 4-зіркових реабілітаційних готелів на березі Мертвого моря. У зв’язку з цим компанія зацікавлена у пошуку українських компаній-партнерів із метою спільного будівництва сонячних електростанцій, шукає постачальників будівельних матеріалів, а також займається пошуком рекрутингових компаній із метою підбору персоналу на роботу в готелях.

У ході робочого візиту представника українського посольства до Науково-індустріального парку міста Шарлеруа було досягнуто домовленість стосовно можливості безкоштовно користуватися офісом в Бельгії. Офісне приміщення з усім необхідним для роботи (телефон, інтернет, робочий комп'ютер) на території Науково-індустріального парку у безпосередній близькості від міжнародного аеропорту «Шарлеруа» може бути надане на безоплатній основі на період до 6 місяців. Така можливість дозволить зацікавленим нашим компаніям вивчити перспективи роботи на бельгійському та європейському ринках, запуску окремих проектів у тестовому режимі, що є особливо актуальним із огляду на започаткування з 1 січня 2016 року зони вільної торгівлі Україна - ЄС. Також цей офіс може використовуватися у якості юридичної адреси вітчизняної компанії в Бельгії.

Крім того, обговорено можливості безкоштовного супроводу українських компаній бельгійськими експертами з метою допомоги при здійсненні необхідних формальностей в контексті організації бізнесу та сприяння при пошуку партнерів, а також оренди офісних та виробничих приміщень на більш тривалий термін за зниженими тарифами. 

Полтавська ТПП також інформує, що одна з німецьких компаній виявила зацікавленість у виведенні українських продуктів харчування на ринок Німеччини та шукає виробників якісної сільськогосподарських продуктів в Україні з метою налагодження співпраці.

Артур ЗАПЕКА

економіка, міжнародна співпраця, ТПП

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.