ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 04.12


Полтавський центр реабілітації відзначив 10-річчя

Міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів виповнилося 10 років і з нагоди ювілею колектив центру влаштував захід у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

 Вихованців центру зустріли посмішками казкові герої, повідомили у міськраді. Також охочі мали можливість оглянути виставку творчих робіт, авторами якої є дітки центру. Окрім малечі та їхніх рідних на ювілей завітали представники установ та організацій, які вже давно у дружніх стосунках із центом.

За багаторічну сумлінну працю, підтримку дітей з інвалідністю та з нагоди 10-літнього ювілею грамоти і подяки від міської влади отримали кращі з колективу закладу. Чимало подарунків цього дня вручали на сцені для закладу та його великої і дружньої родини: м’ячі, обручі для занять з фізичного виховання, солодкі сюрпризи та квіти.

У центрі надають послуги не лише з соціально-психологічної реабілітації, інтеграції у суспільство, а й розвивають творчі здібності дітей, бо кожен з них має свій талант. Хист до співу, танців, декламації успішно і з легкістю презентували діти на сцені театру ляльок як справжні маленькі артисти. 

Довідково: Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів створений наприкінці 2007 року.  На його утримання в 2017 році затверджені видатки у сумі 4259,7 грн. Кількість працюючих на сьогодні – 41 особа (у 2011 році – всього 10). Серед них: 12 педагогічних, 5 медичних працівників та 2 фахівця з фізичної реабілітації.

Заклад надає реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю від народження до 18 років, а також для дітей віком до 2 років, які мають ризик отримати інвалідність.

Станом на 24 листопада 2017 року на обліку у центрі знаходиться 265 дітей. Всього з початку реабілітаційні послуги отримали майже 500 осіб, із яких 48 – діти з шести районів області та 10 переселених із зони АТО.

Кожній дитині розробляється індивідуальна реабілітаційна програма, на підставі якої надаються комплексні безкоштовні послуги: - психолого-педагогічна реабілітація; - соціально-побутова реабілітація; - фізична реабілітація (кінезотерапія, ЛФК, лікувальний масаж, гідромасаж, магніто- та лазеротерапія; електрофорез, світло-, теплолікування, водні процедури, корекція зору на апараті «Амбліокор»); - медичний супровід та спостереження. Дітям готуються синглентно-кисневі коктейлі, проводяться інгаляції, ароматерапія тощо.

Майже 100 дітей центру улітку 2017 року були активними учасниками занять з іпотерапії. Педагоги оволодівають та охоче діляться з колегами передовими, інноваційними, сучасними технологіями та методиками: система альтернативної комунікації (PEACS), структуроване навчання (TEAC), АВА-терапія, методи Марії Монтессорі, Глена Домана, Вероніки Шерборн, елементи арт-, казко-, музико-терапії, театралізованої діяльності, сенсорний розвиток, логопедичний масаж, ігри з піском, логоритміка. Вперше у цьому році з групою дітей із порушеннями аутичного спектру застосовуються елементи 3С-терапії (усвідомлення-координація-концентрація). 

свято, центр реабілітації, 10-річчя

За темою:

  • Вдруге оголосили понад мільйонний тендер на проведення свят
  • Історія українського конституціоналізму має глибоке історичне коріння
  • У Полтаві урочисто відзначили День Конституції 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.