ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 23.04


Полтавський центр стоматології почав безкоштовне зубопротезування військовим

Полтавський обласний центр стоматології почав безкоштовне зубопротезування військовим.

Із 1 квітня Полтавський обласний центр стоматології уклав договір із Національною службою здоров’я України за пакетом «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Уже 12 військовослужбовців на Полтавщині скористалися цієї послугою та лікуються в закладі.

Про це повідомила Полтавська ОВА.

– Учасниками пілотного проєкту можуть стати військовослужбовці, які захищають незалежність України зараз, учасники бойових дій із 2014 року, інваліди війни, – розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Полтавського обласного центру стоматології Наталія Лупаца. – Вартість послуги складає близько 15 тисяч гривень на одного військовослужбовця, але для самого пацієнта вона безкоштовна. Він може отримати зубопротезування за показаннями металокерамічними конструкціями, бюгельним протезом, частковим та повним знімним протезом.

Щоб отримати послугу зубопротезування військовослужбовець має звернутися до закладу та написати заяву, при собі мати паспорт, ідентифікайний код, військове посвідчення.

– Крім протезування військовий отримує в центрі й повне лікування зубів та підготовку до протезування, – розповів лікар-стоматолог-ортопед Анатолій Сіренко. – Нема нічого кращого в нашій роботі, ніж повертати посмішку нашим захисникам.

Крім того, полтавські стоматологи продовжують працювати за обласною Комплексною програмою реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України на 2023-2025 роки. За 2023 рік запротезували 1549 осіб пільгових категорій, пролікували та встановили протези 2845 ВПО.

медицина, ЗСУ

За темою:

  • У Полтаві військових безкоштовно обстежують
  • Полтавці замовили реконструкцію обласного педіатричного відділення
  • У Полтаві реорганізують обласну інфекційну лікарню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.