ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 26.09


Полтавський центр сучасного мистецтва «JUMP» призупиняє роботу

Некомерційний самоорганізований проєкт сучасного мистецтва «JUMP», який існував 8,5 років, призупиняє роботу.

Про це адміністрація повідомила на сторінці закладу.

Там зазначають, що центр «зміг зрозуміти свою місію та досягти багатьох поставлених цілей».

«Для нас було важливо зрозуміти роль сучасного мистецтва у культурному контексті міста. З цих причин ми підтримували та провокували локальне мистецтво, що звертало увагу на контекст, в якому воно існує. Для нас було важливо поглянути (перезаписати) місцеву історію мистецтва з урахуванням тих епізодів, що витіснялись з різних причин та не були представлені в локальному каноні», — йдеться у повідомленні.

Діяльність «JUMP» розвивалась за трьома векторами: гостьові проєкти, виставки полтавських митців, дослідження локального контексту.

Серед дослідницьких проєктів закладу вдалося реалізувати три виставки з дослідження полтавського мистецтва 90-х, опублікувати книгу за його результатами, провести дослідження полтавської світломузики 70-х з Яніною Пруденко, реалізувати проєкт «Сад після богів» з Нікітою Каданом, підтримали реалізацію фільму «Сад богів» Артура Арояна та Олени Мушинської про полтавський період творчості Івана Мясоєдова.

Втім, як зазначають організатори, проєкт не припиняє інші формати своєї діяльності. У планах — друк кількох книжок, продовження презентації фільму та підготовка архівного альбому всіх основних проєктів, пише Полтавська хвиля.

сучасне мистецтво, JUMP

За темою:

  • Полтавців запрошують на виставку-мальовку
  • У Полтаві до Дня міста продемонстрували нову комунальну техніку
  • У Полтаві презентують виставку картин "Станція 45"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.