ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 10.07


Полтавський депутат-свободівець заявив про вихід із партії

Депутат полтавської міськради Вадим Ямщиков сьогодні, 10 липня, повідомив про вихід із лав партії "Свобода". На місцеві вибори восени молодий, але вже відомий депутат планує йти від "Зе-команди".

Про те, що депутат виходить з партії "Свобода", Вадим Ямщиков написав на власній сторінці у соцмережі. Його колега, депутат міськради та очільник фракції Юліан Матвійчук повідомив, що Вадим Ямщиков  залишається у фракції "Свободи" до завершення каденції, але для себе він ухвалив рішення йти на місцеві вибори від "Слуги Народу".

"1825 днів. Саме скільки днів моїй політичній діяльності у ВО "Свобода". Сьогодні моя п'ятирічна робота в рядах партії завершується!

Зараз — час змін та великих можливостей. Впершу чергу для мене, як людини та політика. Я впевнений, що наша Полтава має величезний потенціал та більш швидкі можливості розвитку з оновленим складом депутатів міської ради.

Дякую свободівцям, що п’ять років тому, дали поштовх моїй політичній діяльності та підтримували ініціативи протягом цього часу. Разом нам вдалося чимало. До нових зустрічей!", — написав Ямщиков.

Анатолій Ханко, один із лідерів свободівців Полтавщини так відреагував на ситуацію: "Я в "Свободі" і в політиці з 2006 року. Я бачив цих "бігунів" із партії в партію. Видивляються, у якої партії більший рейтинг, а потім нові вибори, і новий партквиток. Люди звикли запам'ятовувати лише негатив, а в рази більше добро забувається. Тому легше перевзутися в якийсь новий проект і так — від виборів до виборів. Шкода. Це схоже на те, коли хлопець познайомився з дівчиною, одружився, надбали діток, побудували будиночок, а потім він кидає її заради молодшої та багатшої. Я люблю "Свободу", це моя родина. Ми разом плачимо на могилах наших побратимів і разом радіємо успіхам та народженню дітей".

політика, влада, партія, Свобода, Вадим Ямщиков, вибори

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.