ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 02.05


Полтавський депутат звинуватив керівництво облради в зловживаннях бюджетними коштами

Постійна комісія Полтавської облради з питань бюджету виявила, що витрати на ремонт сесійної зали в Полтаві завищені від спочатку задекларованих – із 15 млн до 66 млн грн, у підсумку вартість ремонту одного робочого місця депутата облради із закупівлею нових меблів коштуватиме платникам податків понад 30 тисяч доларів США.

 

У п'ятницю, 3 травня, на виїзній сесії Полтавської обласної ради, що відбуватиметься в Миргороді, депутати мають намір вимагати звіт від голови облради Олександра Біленького щодо фактів масштабних фінансових та посадових зловживань із боку керівництва та апарату облради, повідомив у своєму Facebook депутат облради від Радикальної партії Руслан Ляшко.

"Причиною обурення депутатського корпусу Полтавщини стала інформація постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном про результати першого етапу ревізії ефективності використання коштів обласного бюджету. Як виявила та задокументувала комісія, витрати на ремонт сесійної зали будівлі облради в Полтаві вже завищені від спочатку декларованих – із 15 млн грн до 66 млн грн. У результаті вартість "ремонту" одного робочого місця депутата облради із закупівлею нових меблів обійдеться платникам податків більше ніж у $30 тисяч – і це в країні, що воює", – написав депутат.

Він додав, що кадрові призначення в комунальних підприємствах обласного підпорядкування призвели до системної корупції, падіння фінансової дисципліни і зростання кредиторської заборгованості, а через непрофесійні управлінські рішення з боку керівництва облради фактично стали банкрутами такі великі комунальні підприємства, як "Полтавафарм", "Полтавапаливо", "Полтававодоканал".

"Керівництво Полтавської облради самоусунулося від контролю бюджетних коштів, що призвело до масштабної корупції в їх використанні... Відповідальність за всі перераховані виявлені порушення і зловживання лежить перш за все на голові Полтавської облради Олександрі Біленькому", – переконаний Руслан Ляшко.

Депутат повідомив, що бюджетна комісія облради вже почала перевірку використання грошей, витрачених на реалізацію цільової програми "Довкілля – 2021", зокрема на розчистку русел річок та будівництво гідротехнічних споруд. А це сотні мільйонів гривень. Як вважають у бюджетній комісії Полтавської облради, питання про відповідальність за виявлені зловживання з боку керівництва облради вже не лежить у політичній площині, а є процесом суто в руслі кримінального права.

скандал, гроші, влада, облрада, ремонт, бюджет

За темою:

  • Під час війни судитимуть крадія гуманітарки
  • Небезпека для довкілля: стічною каналізацією забруднили ділянку розміром із футбольне поле
  • Українська компанія Parimatch почала збір підписів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.