ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 24.09


Полтавський фотохудожник представив проєкт "Портрети війни"

У Полтаві в рамках книжкової виставки-ярмарку "Пошук" відбулася презентація фотопроєкту "Портрети війни" відомого полтавського фотохудожника Костянтина Бобрищева.

 

У своєму проєкті Бобрищев демонструє війну не лише через руїни та смерть, а й через людські емоції та переживання. Він стверджує, що найкраще про будь-яку подію можна розповісти крізь призму людського обличчя. На світлинах Костянтина Васильовича можна побачити учасників Другої світової та бойових дій на Донбасі. Він і сам із фотокамерою побував у гарячих точках, аби зафіксувати на власні очі жахи війни.

"Ця виставка – це не просто спогад про війну, а й застереження для майбутніх поколінь", – зазначив Бобрищев.

Фотограф вважає, великою помилкою твердження, що війна лише там, де стріляють. Скалічені душі, зруйновані долі – страшне її обличчя ми бачимо на тих територіях, де мирне небо. У фото він передає настрій і атмосферу не через інтер’єри, а через портрети і обличчя.

"На фото ти бачиш емоції, бачиш кожну жилку, кожну краплинку на обличчі. Ніщо не може передати ці людські переживання краще ніж фото", – наголошує Костянтин Бобрищев.

"Це не просто виставка, а один із ключових заходів книжкової виставки-ярмарку "Пошук". У 2018 році ми її започаткували, аби полтавці могли познайомитися з творчістю місцевих авторів, авторів із сусідніх областей та навіть із-за кордону. У 2019 році ми її повторили. Ковід та війна змінили наші плани. Цього року ми вирішили ризикнути і провести виставку. Ми змінили її формат. Відмовилися від книготоргівлі. Але на семи локаціях проводимо заходи. І ця виставка – ключова. Вона закарбувала усі наші больові точки. Жодна світлина не залишає байдужим",

– зазначила на відкритті виставки директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОВА Вікторія Пилипенко.

Виставка "Портрети війни" триватиме у Художньому салоні до 30 вересня.

культура, виставка, фотопроєкт, війна, Костянтин Бобрищев

За темою:

  • У Полтава відкрилася олімпійська виставка
  • Полтавців запрошують на виставку-мальовку
  • У Полтаві до Дня міста продемонстрували нову комунальну техніку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.