09:00 27.03 1255
Чотиризірковий "Premier Hotel Palazzo", розташований у центрі Полтави, на вулиці Гоголя, після кількох невдалих спроб таки отримав дозвіл на розміщення казино.
Відповідне рішення ухвалила комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ). Керівництво готелю планує надати під гральний бізнес майданчики у двох рівнях - на першому та мінус першому поверхах. Загальна площа грального підприємства - понад 700 квадратних метрів. Попереду - підготовчі роботи з облаштування грального закладу.
Раніше готелю відмовили у отриманні подібного дозволу. Готелем "Palazzo" володіє фірма "Кампус плюс".
Раніше в Україні видали 14 дозволів на проведення азартних ігор готелям у різних містах. П'ять із них розташовані в Києві, по два - у Харкові та Львові, по одному - в Одесі, Вінниці, Рівному, Запоріжжі та Білій Церкві.
У ДТП на Полтавщині збили мотоцикліста
13:00 23.03