ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 17.10


Полтавський гурт презентував кліп для людей з вадами слуху

Mountain Breeze презентували соціальний кліп для людей з вадами слуху. Нещодавно гурт Mountain Breeze з Полтави презентував свій другий альбом "9 минут", який став першим у світі ТікТок альбомом.

Гурт презентував кліп на пісню “Не грусти”, знятий в колаборації з єдиним в Україні шоу-балетом з вадами слуху “Без слов”.

Незвичайний реліз містить лише 9 пісень по хвилині — саме стільки максимально тривають відео у популярній соцмережі. 

Mountain Breeze також зняли вертикальні кліпи на кожну пісню, об’єднані однією історією. Деякі кліпи включають елементи жестової мови, щоб люди з вадами слуху також могли «почути» пісні.

Презентація альбому відбуватиметься в найпопулярнішому українському TikTok-хаусі Ulove Home, де проживають та знімають відео тіктокери. Гурт буде викладати по одному кліпу в акаунті Ulov Home. Сьогодні вийшло відео на першу пісню «О любви».

 

«Ідея альбому народилася під час весняного посиленого карантину. Було досить часу, щоб перезавантажитися і просто зануритися в творчість. Також з’явилося більше часу, щоб заглянути в соцмережі, зокрема дізнатись, що набирає популярність у TikTok.

Я побачив, що, на жаль, крім музики і челенджів, там купа безглуздого контенту. Після цього і прийшла ідея створити альбом у форматі TikTok, який покаже більшості користувачів, що контент може бути корисним і нести добро, а також відкриє новий формат у світі музики», — каже фронтмен гурту Олександр Біляк.

Попри лаконічність, пісні вийшли довершеними. Це традиційні для гурту солодкі історії про кохання, написані молодими романтиками.

З точки зору концепції альбом — дуже цікава історія.  

презентація, відеокліп, Mountain Breeze

За темою:

  • Двоє полтавських воїнів долучилися до зйомок кліпу співачки Жанни Лтавської
  • Полтавський гурт випустив кліп на нову пісню про ленд-ліз
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.