ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 15.11


"Полтавський ГЗК" прокоментував обвинувачення на адресу свого голови правління

ПрАТ "Полтавський ГЗК" (група Ferrexpo) прокоментував обрання запобіжного заходу голові правління підприємства по справі щодо ренти та внесення головою правління нібито неправдивих відомостей в документи ГЗК.

Згідно з обвинуваченням, це занизило рентні відрахування у 2018-2021 роках.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

Як відомо, Бюро економічної безпеки вважає, що голова правління вносив неправдиві відомості в офіційні документи підприємства та ухилився від сплати податків за користування надрами родовища залізних руд на 2,2 млрд гривень.

Суд обрав запобіжний захід щодо голови правління у вигляді застави розміром близько 800 млн гривень.

Голова правління та його захисники будуть оскаржувати суму застави у Київському апеляційному суді, а також планують подати скаргу на суддю Шевченківського районного суду міста Києва, який ухвалив дане рішення, до Вищої ради правосуддя.

"Протягом 2023 року ПрАТ "Полтавський ГЗК" та інші підприємства Ferrexpo в Україні, а також представники менеджменту цих підприємств, зазнають необґрунтованого тиску з боку різних правоохоронних органів. Подібні дії ми вважаємо такими, що шкодять економіці регіону та держави й негативно впливають на інвестиційну привабливість України", - йдеться в заяві компанії.

Полтавський ГЗК відкрито співпрацює зі слідчими органами й на їхню вимогу добровільно передає всі документи згідно з запитами, додають в компанії.

"Ми вважаємо, що ця та інші справи проти підприємства, які були ініційовані протягом останнього року, є спробою дестабілізувати роботу великого роботодавця та інвестора в українську економіку. Такі дії сприяють зростанню суспільної напруги на Полтавщині й дестабілізують економічну ситуацію в регіоні", - додають в компанії.

економіка, Полтавський ГЗК

За темою:

  • У Кременчуці випустили самоскид з крано-маніпуляторною установкою
  • Майно колишнього Лубенського винзаводу повторно виставили на аукціон
  • Ferrexpo запустила склад концентрату на Полтавському ГЗК
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.