ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 18.12


Полтавський ГЗК заявив про критичну ситуацію з перевезеннями окатишів

Станом на 16 грудня на станціях Одеської та Південної залізниць накопичилося 1 958 завантажених залізорудними окатишами власних вагонів ПрАТ "Полтавський ГЗК".

 

Із загальної кількості 1 482 вагона, з яких 689 "кинутих", знаходяться на Південній залізниці. На Одеській залізниці знаходиться 159 "кинутих" вагонів, інформує uaprom.info.

При цьому ТОВ "ТІС-Руда" і МТП "Південний" щодня передають заявку на прийом складів. Підприємство звертає увагу, що вагони з залізорудною сировиною розставлені в протилежний від Одеської залізниці бік, 530 вагонів стоять на станціях Полтавської та Сумської дирекцій Укрзалізниці. Це призводить до збільшення пробігу на 40%, а "кинуті" поїзди піддаються розукомплектуванню.

"Нам незрозуміла позиція Укрзалізниці щодо дозволу на російський транзит, коли вітчизняний виробник несе прямі збитки з вини перевізника", - зазначив заступник голови правління "Полтавського ГЗК" Дмитро Спатарь.

Підприємство направило листа голові Укрзалізниці Євгену Кравцову з проханням розібратися в ситуації і вжити термінових заходів для надання маршрутів під розвантаження на ТОВ "ТІС-Руда" і МТП "Південний" відповідно до їх заявок.
 

ГЗК, бізнес, скандал, Укрзалізниця

За темою:

  • Борги та майно КрАЗу виставили на продаж
  • Суд покарав двох винних у новосанжарських заворушеннях штрафами
  • Біля будівлі СБУ пройшла акція на підтримку затриманого єгиптянина
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.