ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 17.05


Полтавський кол-центр щодня обробляє до 50 заявок від бажаючих стати на захист України

Упродовж двох місяців у Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) успішно працює кол-центр для мешканців регіону. Щодня обробляються 40-50 заявок.

 

За словами командування військової установи, за цей період до представника Call-центру звернулося понад 3000 осіб. Усі вони отримали вичерпну інформацію та відповіді на поставлені запитання, повідомляє АрміяІнформ.

— Найбільшу кількість телефонних дзвінків отримували в перші тижні широкомасштабного вторгнення російських окупантів. Кожен намагався стати на захист рідного краю. Часом на день надходило до 100 звернень. Наразі щоденно обробляємо близько 40–50 дзвінків від мешканців Полтавщини та тимчасово переміщених осіб, — розповів заступник начальника відділу військового обліку і бронювання Полтавського ОТЦК та СП підполковник Юрій Заїка (на фото).

Він уточнив, що насамперед чоловіків та жінок цікавить процедура запису до лав територіальної оборони та вимоги до кандидатів. Серед них багато й таких, які на Полтавщину прибули з тимчасово окупованих регіонів та з населених пунктів, де тривають активні бойові дії.

Окрім цього, до кол-центру надходять дзвінки від діючих військовослужбовців, які просять роз’яснити інформацію щодо термінів виплати грошового забезпечення чи інших питань стосовно грошової винагороди. Неодноразово зверталися й прикордонники з пунктів пропуску, які перевіряли дійсність довідки від Полтавської ОТЦК та СП на дозвіл певних осіб у перетині кордону за межі України.

Також є непоодинокі звернення від батьків чи рідних призваних на військову службу, які намагаються дізнатися про місцеперебування своїх близьких.

— Часто в місцях, де військові виконують бойові завдання, відсутній мобільний зв’язок або ж немає можливості зарядити телефон. Рідні починають хвилюватися та телефонують до кол-центру. Ми даємо контакти представників від військових частин, куди вони були розподілені, а там, зі свого боку, намагаються надати людям необхідну інформацію, — повідомив офіцер.

Окрім телефонного зв’язку, представники військової установи приймають запитання від громадян і на електронну поштову скриньку та через офіційну сторінку Полтавського ОТЦК та СП у Facebook. Кол-центр працює щодня з 09:00 до 17:00 за номерами: (0532) 60 81 89 та (095) 169 68 17.

війна, інформація, кол-центр

За темою:

  • У полтавця вилучили незаконну зброю
  • Родинам загиблих в "Амсторі" влада Кременчука виплатить по 50 тисяч гривень
  • Навчання: у районі Миргорода лунають вибухи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.