ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 11.01


Полтавський міськвиконком "подарував" понад мільйон гривень "незалежній" газеті

Міськвиконком Полтави на засіданні 10 січня затвердив більшістю голосів рішення, згідно з яким майже 1,4 мільйони гривень за нехитрою схемою отримає "незалежний" роздержавлений тижневик "Полтавський вісник".

Члени міськвиконкому від "Самопомочі" стали єдиною фракцією, що утрималися при голосуванні про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та захисту населення міста Полтава "Турбота" на 2019 рік. 

Депутати від "Самопомочі" пояснили, що каменем спотикання для них став один пункт: виділення по 199 тисяч гривень (!) СІМОМ громадським організаціям Полтави конкретно на річну передплату газети "Полтавський вісник". Усього — 1393 000 гривень із кишень платників податків.

"Наші представники міськвиконкому вважають, що це – не що інше, як створення неконкурентних переваг для окремого видання, яке, внаслідок роздержавлення, більше не є комунальним засобом масової інформації. Наша партія завжди була за створення рівних конкурентних умов, рівних правил гри для всіх. Бо це дає однакові можливості для розвитку. Вже хто як ними скористується – інша справа. Звичайно, це стосується і засобів масової інформації. Не вважаємо, що одне видання повинне мати привілеї перед іншими", - заявив член виконкому міськради Дмитро Гаврилко.

Необхідність виділення цих коштів на передплату провладного тижневика лобісти рішення пояснювали тим, що у "Полтавському віснику" таким чином буде можливість висвітлювати діяльність міської влади та депутатського корпусу. Однак медійна спільнота і так зацікавлена у висвітленні всіх важливих для полтавців питань і проблем. Власне, у цьому і полягає суть журналістики.

корупція, скандал, гроші, влада, бюджет, преса, Полтавський Вісник

За темою:

  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Полтавець погрожував ножем та провокував на конфлікт
  • Скандал: полтавці посварилися через обрізку берез у дворі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.