ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 27.04


Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації поповнився новим експонатом

Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації поповнився новим експонатом — тактичним бомбардувальником Су-24.

Протягом місяця літак приведуть до ладу і він буде готовий для огляду просто неба на території музею.

Також незабаром музейники очікують на прибуття МіГ-29.

Як повідомив «Полтавщині» Віктор Дейнега, директор філії Національного військово-історичного музею України — Музею важкої бомбардувальної авіації, новий експонат протягом місяця приведуть до ладу:

— Підлатаємо його, пофарбуємо. Експонат можна буде вільно оглядати просто неба. Літак стане 13-м в ряді літальних апаратів, які стали нашими експонатами: всього 2 вертольота та 11 літаків. Також літак Су-24 стане другим в Україні музейним експонатом (інший такий належить музею авіації у Жулянах). Окрім цього очікуємо на прибуття до нас літака МіГ-29. Його приведемо до ладу ще швидше, ніж Су-24, адже його стан є кращим.

За словами Віктора Дейнеги, він хотів би відзначити роботу 60-70-річних співробітників музею, які хочуть зберегти минуле для майбутніх поколінь, в першу чергу, для самих полтавців. Тому вони постійно, іноді на чистому ентузіазмі, працюють над поповненням експонатів для унікального полтавського музею.

Довідково. Су-24 (за класифікацією НАТО — Fencer) — радянський надзвуковий фронтовий бомбардувальник з крилом змінної стрілоподібності, призначений для завдання ракетно-бомбових ударів у простих та складних метеоумовах, вдень та вночі, зокрема на малих висотах з прицільним враженням наземних і надводних цілей. Су-24М — основний літак бомбардувальної авіації Повітряних сил України.

музей, авіація

За темою:

  • У музеї Полтавської битви запрацював аудіогід шведською мовою
  • Краєзнавчий музей запрошує полтавців на костюмовану екскурсію
  • На Полтавщині буде унікальний музей скіфської доби
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.