ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 20.12


Полтавський нардеп Каплін "похуліганив" у Міністерстві юстиції

Протестувальники 20 грудня вимагали зустрічі з міністром юстиції Павлом Петренком, щоб розблокувати діяльність Соцпартії. Зокрема, полтавський нардеп Сергій Каплін увірвався з прихильниками до будівлі Мін'юсту.

Вранці з трьома десятками прихильників Сергій Каплін заблокував роботу Міністерства юстиції, повідомила прес-служба Мин'юсту. Група громадян у грубій формі заявляла про небажання покинути адміністративну будівлю. Тому звільнити службові приміщення від загарбників вдалося за допомогою співробітників Національної поліції, які вивели агресивних протестувальників.

В поліції уточнили, що загалом 16 осіб доправили до Шевченківського управління поліції для отримання пояснень, адже крім блокування, вони повісили плакат на дверях та виламали замок.

В рамках розпочатого кримінального провадження згідно ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, триває встановлення обставин конфлікту.

Сергій Каплін, у свою чергу, заявив, що десять членів СПУ і двох нардепів повезли в РОВД на Герцена, 9 Києва. Вони лише намагалися потрапити на прийом до міністра юстиції, який відмовляється від зустрічі. Тривають "розборки" з фальсифікацією документів та рейдерським захоплення партії СПУ .

Нагадаємо, полтавець Ілля Кива очолив Соціалістичну партію України.

Сергій Каплін також називає себе головою СПУ.

Сергій Каплін, протест, поліція, Соцпартія, блокування, мін'юст

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.