ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 06.06


Обласний осередок партії “Слуга народу” очолила нардеп Савченко

Полтавська обласна організація партії "Слуга народу" отримала свого керівника. Обласний осередок очолила народний депутат 9-го скликання киянка Ольга Савченко.

Рішення про призначення Савченко керівником Полтавської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Її кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Так, у 2019 році Ольга Савченко обрана народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 66 у списку.

Членами ради Полтавської обласної партійної організації стали Марина Бардіна, Тетяна Циба, Костянтин Касай, Юрій Бражник, Олексій Мовчан, Андрій Боблях. 

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть і після місцевих виборів.

Крім Полтавської, відбулися конференції ще у п’ятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській.

Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Миколаївській, Донецькій, Дніпропетровській та Сумській обласних організаціях. 

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм.

Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

політикум, Слуга народу, Ольга Савченко

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.