ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 09.11


Полтавський "ПриватБанк" відсвяткував 25-річчя

Двадцять п'ять років тому, 6 жовтня 1993-го у Полтаві відкрили перше регіональне відділення "ПриватБанку". Учора, з нагоди ювілею, в головному управлінні банку відбулася прес-конференція, на яку запросили не тільки представників ЗМІ, а й перших співробітників, керівників та клієнтів банку.

Історію створення та становлення відділення розповів перший керівник полтавського "ПриватБанку" Олександр Удовіченко, який працював у банку десять років — до того, як пішов у політику.

– 6 жовтня 1993 року ми отримали від керівника Національного банку у Полтавській області пана Колєчкіна реєстраційне свідоцтво про те, що у Полтаві зареєстрована філія ПриватБанку. Я вас вітаю з тим, що 25 років ми працюємо на банківському ринку. За ці роки пройдено серйозний шлях. Були різні часи, але Полтавське управління завжди було серед лідерів у системі банку. "ПриватБанк" наразі присутній практично в усіх куточках країни, і це результат нашої спільної праці, – зазначив Олександр Удовіченко.

Удовіченко зробив невеликий екскурс у минуле і згадав, як колишні комсомольці розпочинали нову для себе справу.

– Після розпаду СРСР закінчилася наша комсомольська історія, і у цих умовах треба було знайти своє місце в житті і перебудуватися, самореалізуватися, заробляти на хліб насущний. Серед бувших соратників по молодіжній організації було багато людей, з якими ми дружимо і до сьогоднішнього дня. Так склалося, що з ними ми й створили перше в області відділення. Перший керівник банку Сергій Тігіпко свого часу очолював Дніпропетровський обком комсомолу, а я - Полтавський, – розповів Олександр Удовіченко.

25 років щоденної копіткої праці, вдосконалення та новацій зробили "ПриватБанк" лідером галузі.

Другий директор Полтавського ГРУ "ПриватБанку" (з 2003 року - і по сьогоднішній час) Олександр Цись поділився інформацією про сьогоднішні досягнення банку та розповів про сучасні продукти і новітні технології, а також про подальші перспективи розвитку.

– Здобутки "ПриватБанку" – результат злагодженої роботи професіоналів. У численних конкурсах і рейтингах наш банк виборює перші позиції. Чи це сервіси, технології, чи обслуговування – за всіма процесами стоять люди. Від їхньої небайдужості та компетенції залежить успіх усього бізнесу. Наші спеціалісти - не лише фінансисти, а й, подекуди, навіть психологи. Вислухати, порадити, знайти оптимальне рішення – їхня робота багатогранна. Кожен клієнт особливий, до кожного потрібен індивідуальний підхід. І ми його знаходимо, – сказав Олександр Цись.

Полтавщина сьогодні має 63 сучасних технологічних відділення банку. Понад сім мільярдів гривень - депозитний портфель регіонального управління. Триста тисяч жителів області - постійні клієнти банку. Ці цифри заслуговують на повагу.

Олександр Цись розповів, що на сьогодні понад сім мільйонів українців користуються "Приват24", три мільйони з них роблять це щоденно.

– "ПриватБанк" на Полтавщині — це банк номер один за депозитами. Понад 90% працівників бюджетної сфери області отримують заробітну плату у "ПриватБанку". Банк має більше 130 тисяч отримувачів пенсій. Кожного місяця більше 1500 пенсіонерів стають новими клієнтами нашого банку. Маємо і розгалужену систему POS-терміналів, 353 банкомати та 491 термінал самообслуговування. Тільки за цей рік полтавці оплатили товари і послуги через POS-термінали на суму 3,7 млрд гривень, — зазначив Цись.

"ПриватБанк" – це ще і створення робочих місць на Полтавщині. В області для підтримки малого та середнього бізнесу та розвитку економіки діє програма КУБ (Країна Успішного Бізнесу), за якою цьогоріч профінансували 910 підприємців на суму в понад 150 млн грн.

"ПриватБанк" на Полтавщині — це і проект "Рука допомоги". Понад 700 тисяч гривень допомоги пішло медичним закладам від фонду "Допомагати просто". Клієнти банку допомогли придбати обладнання для полтавської лікарні.

Наразі у колективі полтавського "ПриватБанку" працюють 510 працівників, які забезпечують полтавцям надання якісних банківських послуг.

Сьогодні майже 44 відсотки всіх клієнтів банківської сфери Полтавщини обслуговуються саме у "ПриватБанку".

– У подальшому ми плануємо збільшити кількість наших клієнтів. Плануємо запустити нові послуги і програми для фізичних осіб та залишатися банком №1 для українців. Наші клієнти — наша точка опори, – підсумував Олександр Цись.

Привітав приватівців і голова Полтавської ОДА Валерій Головко, до речі — клієнт банку в якості фізичної особи.

 — Успішний банк - це успішні клієнти. Коли моєму бізнесу було важко — банк завжди його підтримував. Сьогодні клієнт дуже вибагливий і мені приємно, що "ПриватБанк" є реформаторським банком і крокує в ногу з часом, — зазначив Валерій Головко.

ПриватБанк, історія, бізнес, ювілей, фінанси

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.