ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 08.10


Полтавський ринок праці: вакансій уп'ятеро менше, ніж безробітних

Протягом січня-вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 84,9 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 54,7 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

Станом на 1 жовтня у на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 21,1 тисячі безробітних.

За цей період від 8 тисяч роботодавців надійшло 41,5 тисячі пропозицій роботи.

Про це повідомляють у Полтавському обласному центрі зайнятості.

За сприяння обласної служби зайнятості за 9 місяців року знайшли роботу 29,7 тисячі осіб. Зокрема 17,8 тисячі зареєстрованих безробітних.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 311 безробітних.

Станом на 1 жовтня у на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 21,1 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 18,5 тисячі осіб.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,2%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (17%), представники найпростіших професій (13,4%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (12,2%).

Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня 2020 року, становила 2,4 тисячі одиниць.

Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 1,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (24,9%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (21,7%), а працівників сфери торгівлі та послуг (13%).

 

 

безробіття, ринок, праця, статистика

За темою:

  • На “Укртатнафті” звільнили слюсаря, який розповів про свою зарплату
  • Полтавцям розповіли про професії "майбутнього"
  • ТОП-5 найбільш затребуваних полтавських професій
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.