ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 10.04


Полтавський "Штаб спротиву" збирається в гості до Мамая

Ввечері у неділю, 9 квітня, опозиційні депутати Полтавської міської ради, які створили та очолили "Штаб спротиву", нагадали свої вимоги та оголосили про пікет будинку Олександра Мамая.

Очільники "Штабу спротиву" Юліан Матвійчук, Ігор Окіпнюк, Станіслав Пєєв, Віталій Сороковий та Георгій Сьомін зібрали імпровізовану прес-конференцію просто в сесійній залі міської ради, на якій оголосили вимоги Штабу та найближчі плани.

Ми вже третій день блокуємо, як депутати, як громадськість, роботу Полтавської міської ради. Завдання цього блокування єдине: скликання позачергової сесії міськради міським головою Олександром Мамаєм на виконання наших вимог

– заявив депутат міської ради від СДП Олександр Шамота.

Нагадаємо, в п'ятницю, 7 квітня, 14 депутатів, що є третиною від загального складу депутатського корпусу міськради, звернулися до мера з вимогою негайно скликати сесію міської ради. На сесії, за вимогою ініціаторів скликання сесії, повинні розглянути п'ять ключових питань. А саме: введення мораторію на встановлення нових кіосків та МАФів, відміна рішення про дозвіл на встановлення МАФу в скандальній арці на вул. Соборності, 27 для ФОП Степаненко, скасування дозволу на встановлення МАФів по вул. Мазепи, 45. Також протестувальники вимагають скасування дозволу на прибудову до історичної пам'ятки державного значення по вул. Соборності, 31-а та вирішення кадрового питання щодо заступника міського голови Михайла Шевченка.

Людина, на руках якої кров, що пролилася біля арки, не може виконувати обов'язки другої особи в місті

– вважає Олександр Шамота.

Депутат міської ради, голова фракції ВО "Свобода" Юліан Матвійчук наголосив, що досі на свободі перебуває "головна людина, яка організовувала "тітушню" – депутат обласної ради від "Опоблоку" Олег Сазонов.

Був би у нас адекватний мер, він би скликав сесію наступного ж дня, як ми цього вимагали, в п'ятницю, щоб зняти ці скандальні питання. Але мер, на відміну від силовиків, нам на зустріч не йде. Він перебуває в місті, його неодноразово бачили – він разом із першим заступником їздив центром. Вони уникають спілкування з нами. Тому в понеділок на 16:00 ми підемо до Мамая на Світанкову й будемо вимагати від нього, щоб він прийшов на роботу і скликав позачергову сесію, щоб вирішити ці питання

– повідомив Юліан Матвійчук.

Але візитів активістів варто очікувати не лише меру. Голова "Національного корпусу" в Полтаві Станіслав Пєєв попередив, що до інших депутатів міськради також варто зайти в гості.

Я особисто анонсую, що ми також будемо ходити в гості до депутатів. Ми будемо голосно закликати їх, щоб вони прийшли на позачергову сесію, ходитимемо до них додому та на роботу. Ми гадаємо, що вони повинні піти нам назустріч у вирішенні важливих для міста питань

– висловив позицію протестувальників Станіслав.

Активісти розраховують, що понеділок, 10 квітня, все покаже. І при відсутності відповідної реакції з боку очільника міста, наголошує голова фракції "Самопоміч" Ігор Окіпнюк, їм дійсно доведеться йти до будинку Олександра Мамая.

Годі, Олександре Федоровичу, бігати, ховатися і тікати від громадськості! Ми третій день знаходимося в міській раді. Достатньо часу для того, щоби прийти, сісти за стіл переговорів у міській раді погодитися на наші умови, скликати позачергову сесію, проголосувати й зняти напругу в місті

 — звернувся до мера Олександр Шамота.

До цього варто додати, що сьогодні вночі невідомі особи навідалися до матері Юліана Матвійчука.

Вночі невідомі кинули запальну суміш у хату моєї мами на провулку Малому

 — написав депутат у соцмережі.

На щастя, жінка не постраждала. Поліція розслідує інцидент.

влада, криза, арка, конфлікт, пікет, Штаб спротиву, прес-конференція, Олександр Мамай, міськрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.