ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 18.07


Полтавський симфонічний оркестр презентував нову програму

16 липня відбувся традиційний суботній концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру на підтримку бійців, які боронять незалежність нашої держави.

 

Із перших днів війни симфонічний оркестр працює не тільки на культурному фронті. Кожного дня музиканти працюють волонтерами в обласному штабі з питань надання населенню гуманітарної допомоги.

У концертній програмі стиль бароко був представлений музичним твором у виконанні випускника Полтавського фахового коледжу мистецтв по класу фортепіано, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, талановитого та перспективного музиканта нашого міста Олександра Олійника, який виконав "Концерт для фортепіано з оркестром" ре-мінор (1 частина) Баха. Це був дебютний виступ музиканта На жаль, чергова повітряна тривога завадила повною мірою отримати творче задоволення, але організатори впевені —  Олійник в майбутньому виступить ще не раз у співпраці з симфонічним оркестром та подарує свій талант глядачам.

Організатори концерту висловили вдячність за виступ земляку, випускнику національної музичної академії Станіславу Зубарю, який виконав два твори – каватіну Фігаро з опери "Севільський цирюльник" та арію Остапа з опери "Тарас Бульба" Миколи Лисенка.

Слова подяки та овації пролунали для народного артиста України, соліста оркестру Юрія Кириченка, який вкотре дарував своє натхнення слухачам. Диригував народний артист України, головний диригент оркестру Віталій Скакун, як завжди емоційно і професійно програму представила чарівна Аліна Синяговська.

культура, музика, концерт

За темою:

  • Полтавський театр готує прем’єру. Репертуар на квітень
  • У Полтаві відбудеться музичний фестиваль на честь Лисенка
  • Полтавці у Парижі презентували виставу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.