ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 22.06


Полтавський спорткомплекс ніяк не добудують

До кінця цього року полтавський спорткомплекс, що вже тринадцять років зводять в авіамістечку, так і не добудують. Загалом на будівництво та облаштування спорткомплексу запланували 183 мільйони гривень.

2020 був кінцевим терміном, у який мав вкластися підрядник.Та грошей для завершення будівництва поки немає.

Про це Суспільному. Полтава повідомили в обласному Департаменті будівництва.

Два басейни довжиною 50 та 25 метрів, недобудована трибуна та облущені каркаси — такий вигляд зараз має спорткомплекс у Полтаві. На створення закладу за всі роки витратили вже понад 82 мільйони гривень, та потрібно ще сто, щоб зробити теплі підлоги, покласти плитку, пофарбувати, зробити стелю.

Потрібно доробити систему опалення, електрику, збудувати нові кімнати, також благоустрій на території, − розповів виконроб Віталій Пасько.

 Будівництво спорткомплексу почалося 13 років тому. Відтоді змінили чотирьох підрядників. Спочатку 2007 р. приватне підприємство "Реал Інвест". 2012 року об’єкт передали місту. Управління капітального будівництва визначили підрядником Полтавську району міжгосподарську будівельну організацію "Райагробуд". У 2017 році було ТОВ "Майстер-Буд". Потім місто не змогло фінансувати об'єкт і 2019 року ухвалило рішення передати його на баланс області.

Торік тендер на будівництво виграла компанія "Марк Строй", яка запропонувала відбудувати спорткомплекс за понад 100 мільйонів гривень. Цьогоріч на роботи із обласного бюджету виділили більше 11 мільйонів.

За ці гроші, до вже існуючих басейнів, встановили систему фільтрації та підігріву води.

А ще у закладі має з’явитися третій басейн —  для дітей. Він невеликий – довжиною 8 метрів. Має бути зона для відпочинку – турецька баня та кафе, щоб люди відпочивали.

Роботи підрядник мав би завершити до кінця цього року. Зробити це не встигне, бо в обласному бюджеті на завершення будівництва немає грошей.

У березні подавали запит до Міністерства молоді та спорту, щоб спрямували гроші як субвенцію на розвиток спортивної інфраструктури. 70 мільйонів просила обласна адміністрація, але досі нічого немає. Прогнозувати кінцеві терміни завершення будівництва я не можу. Тому що є технологічні процеси. Чим пізніше ми даємо гроші та гарантії, тим більше затягується будівництво, − розповіла фахівчиня обласного Департаменту будівництва Оксана Ярмак.

довгобуд

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.