ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:10 08.06


Полтавський студент став призером наукового конкурсу

Магістрант ННІ фінансів, економіки та менеджменту "Полтавської політехніки" Владислав Житник посів третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

На базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини". Підсумки конкурсу підбили в режимі онлайн, інформують Новини Полтавщини.

"Для участі у підсумковій дистанційній науково-практичній конференції було запрошено 20 студентів. На конференції з доповідями у вигляді відеопрезентацій робіт виступили 18 студентів із 12 закладів вищої освіти України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 30 провідних науково-педагогічних працівників із 17 ЗВО України та представники Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рейтинг претендента на перемогу визначався сумою балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 10 балів від одного члена галузевої конкурсної комісії)", – повідомили в оргкомітеті конкурсу.

Переможців визначили за результатами першого етапу, переглянувши надіслані відеопрезентації. Конкурсна комісія отримала 16 відеопрезентацій робіт учасників другого етапу конкурсу (15 учасників було запрошено до другого етапу згідно попереднього рішення галузевої комісії, одна робота була рекомендована до участі рішенням апеляційної комісії конкурсу).

Конкурсна комісія визнала однією з найкращих роботу "Формування бренду України на міжнародних ринках" студента групи 501-ФМ Владислава Житника – автора нагороджено дипломом третього ступеня. Члени журі відзначили актуальність наукової тематики та оригінальність презентованих ідей.

"Дослідження має на меті узагальнити систему факторів, що впливають на формування національних брендів  міжнародного рівня в умовах євроінтеграції та глобалізаційних процесів. Панівні позиції в економіці здебільшого належать компаніям із великим досвідом та сформованими брендами. Бренд держави розглядається як зовнішньоорієнтоваий феномен. Водночас  національний бренд є найважливішим чинником конкурентних переваг і доходів країни, цінним активом економіки. Тому національний брендинг повинен діяти на рівні всієї держави. На формування бренду країни, на відміну від побудови бренду комерційних підприємств, суттєво впливає історичне минуле, яке складно виправляти чи змінювати", – зазначив Владислав.

конкурс, наука, студентство, брендинг

За темою:

  • Конкурс "Мій тато – THE BEST": у Полтаві вручили подарунки
  • Полтавців запрошують намалювати улюблений куточок міста
  • Юна кобелячанка перемогла у "купальському" фотоконкурсі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.