ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:37 24.07


Полтавський суддя поскаржився генпрокурору на тиск та погрози

Суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов, який розглядає справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса, заявив, що на нього та його рідних чиниться тиск.

 

Відповідне повідомлення про втручання в діяльність щодо здійснення правосуддя Антонов направив у Вищу раду правосуддя та Генпрокуратуру України, передає Depo.Харків.

За його словами, адвокат та потерпілий чинять на нього тиск за допомогою ЗМІ, а громадські активісти грубо втручаються у судову діяльність. "У цьому можна переконатися зі ЗМІ, де висвітлювалися випадки стороннього прямого і опосередкованого впливу на роботу судді. Такий вплив проявляється у різноманітних формах, а саме: організація кампаній у ЗМІ щодо судді особисто та щодо його близьких родичів, пікетування роботи суду, публічного обговорення судових процесів та крики-погрози судді до винесення ним рішення, вимагання прийняти те чи інше рішення, погроз фізичного впливу", - сказано у повідомленні.

У якості прикладу Антонов привів заяви адвоката та потерпілого, які ті зробили після засідання 25 червня.

Після судового засідання 25 червня адвокат та потерпілий зробили заяви у Фейсбуці та в інтерв'ю, що суддя діє за вказівкою президента України і майбутнє рішення вже передбачуване не на користь потерпілих, оскільки обвинувачений відкрито підтримав кандидатуру Петра Порошенка на майбутніх виборах, а у судді Антонова призначено кваліфікаційне оцінювання на 30 липня і саме проходженням чи не проходженням переатестації його шантажують

 — йдеться у повідомленні.

Антонов також додав, що тиск чиниться на його брата, який є діючим суддею, та на батька, який є суддею у відставці.

Також Антонов заявив, що на судові засідання перестала з'являтися адвокат. При цьому дати засідань узгоджувалися і з нею, і з іншими учасниками процесу. Натомість адвокат надіслала листом клопотання про відвід судді, яке залишили без задоволення.

влада, суд, правосуддя, Геннадій Кернес, Андрій Антонов, прокуратура

За темою:

  • Суддя Лариса Гольник: шанси відновити справедливість примарні
  • ВРП проти Гальонкіна: відкрито дисциплінарну справу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.