ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:40 25.03


Полтавський телеканал готує відеоуроки для молодших школярів

У Полтаві у зв'язку з карантином місцеві телевізійники розпочали готувати відеоуроки для школярів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл.

 

Кризові часи потребують неординарних рішень. Доводиться навіть виконувати роботу за Міносвіти. Про це заявив генеральний директор телеканалу "Центральний" Олег Зонтов і звернувся до медіа-спільноти, закликавши згуртувати зусилля. 

Телеканал "Центральний" мовить із Полтави і був визнаний найкращим регіональним каналом минулого року за версією Національної спілки журналістів. Водночас, зараз, у час карантинних обмежень, випускати продукт власного виробництва у достатній кількості складно.

"Регіональним телеканалам доводиться важко. Ми зберігаємо новинно-інформаційний блок, але згорнули зйомки всіх розважальних програм, не посилаємо знімальні групи у місця масових скупчень. Це означає, що кількість продукту власного виробництва значно скоротилась. І виникає проблема дефіциту якісного контенту, який можна показувати в ефірній сітці", – сказав Олег Зонтов.

Зараз до безкоштовного обміну контентом "Центральний" закликав ширше коло ЗМІ. Очільник телеканалу підтримав ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв'язку з карантином. 

"Водночас ми у Полтаві відчули великий запит глядачів на освітній контент для початкової школи – 1-4 класів. Інтерактивних відео-уроків для цих учнів взагалі немає, хоча це найбільш затребуваний сегмент. Обурюються і батьки, і вчителі, і самі діти не знають, що робити. Полтавські освітяни підтримали мою ініціативу і ми вже почали зйомки телеуроків. В таких умовах доводиться виконувати роботу за Міносвіти", – повідомив Олег Зонтов.

освіта, діти, школа, карантин, телебачення, відеоуроки

За темою:

  • Полтава опинилась на восьмому місці за результатами ЗНО
  • Двоє полтавок потрапили у ТОП переможців конкурсу Teacher Innovation cup
  • Полтавським освітянам розповіли алгоритм дій при виявленні хворого
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.