ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 16.05


Полтавський телеканал змінив власника

Андрій Матковський після поразки на минулих місцевих виборах вирішив продати вже непотрібний йому медіаактив - телеканал ІРТ. 

 

Керівник Полтавської обласної партійної організації "Батьківщина" та депутат облради Сергій Бєлашов придбав у екс-мера Полтави Андрія Матковського телеканал ІРТ, офіс якого розташований на вулиці Конституції, 4. Про це повідомляє сайт Полтавщина.

Ця інформація підтверджується даними з реєстру Міністерства юстиції України. Якщо раніше бенефіціаром ТОВ "ТРК "ІРТ-Полтава" була Вікторія Матковська, дружина Андрія Всеволодовича, то наразі це ТОВ "Компанія "Гепард", засновником, директором та власником якої є Віталій Сучков. Компанія "Гепард" викупила статутний фонд ІРТ без його збільшення — це 540 000 грн. 

Тип бенефіціарного володіння — не прямий вирішальний вплив. Багаторічний керівник телеканалу Ігор Кужик залишається працювати на своїй посаді. "Політика телеканалу після нових записів у реєстрі не зазнає суттєвих змін, ми залишаємося працювати з тим же колективом і в тому ж приміщенні", - зазначив в коментарі нашому виданню пан Кужик.
 

медіа, ЗМІ, ІРТ, Сергій Бєлашов

За темою:

  • "Укрпошта" змінила тарифи для друкованих періодичних видань
  • Депутату вручили підозру у погрозі вбивством полтавській журналістці
  • Раптово померла головна редакторка "Кременчуцького Телеграфа"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.