ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 31.03


Полтавський турбомеханічний завод отримав чистий прибуток у майже сім мільйонів

АТ "Полтавський турбомеханічний завод" (ПТМЗ), який входить у концерн "Нікмас" (раніше - "Укрросметал"), за попередніми даними, в 2019 році отримало чистий прибуток у розмірі 6,8 млн грн, тоді як в 2018 році чистий збиток становив 1,3 млн грн. 

 

Згідно з інформацією до порядку денного загальних зборів акціонерів АТ, запланованого на 29 квітня, нерозподілений прибуток ПТМЗ на 1 січня 2020 року склав 179,7 млн ​​грн (роком раніше - 175,14 млн грн). У той же час у фінансовому звіті підприємства в системі розкриття інформації НКЦБФР за 2018 рік вказано чистий прибуток 1,66 млн грн. 

Проектом рішення зборів передбачено отриманий в 2019 році чистий прибуток направити на розвиток підприємства, дивіденди не виплачувати, повідомляє портал fixygen.ua.

Відповідно до публікації, за минулий рік завод скоротив поточні зобов'язання на 6% - до 159,3 млн грн, довгострокові склали всього 16 тисяч проти 19 тисяч роком раніше. 

Сумарна дебіторська заборгованість за рік зменшилася незначно (на 4%) - до 177,6 млн грн, активи в цілому склали 395,2 млн грн (на 1,5% менше). 

Власний капітал ПТМЗ на початок 2020 року складав майже 236 млн грн, в тому числі статутний - 1,47 млн ​​грн. 

ПТМЗ спеціалізується на виробництві вузлів і деталей для парових турбін, повітряних компресорів, а також виробляє установки для стиснення пари пропан-бутану, компресори для гальмівних систем тепловозів, електропоїздів, тролейбусів. За даними НКЦБФР, на четвертий квартал 2019 року понад 94% акцій АТ "ПТМЗ" володіє ТОВ "Нікмас Інжиніринг", кінцевим бенефіціаром якого, згідно держреєстру, є Раїса Дашутіна. 

Концерн "Нікмас", заснований в 1994 році - велика багатопрофільна компанія, яка об'єднує ряд підприємств, розташованих в Україні, Росії та Білорусі. Основним напрямком діяльності є виробництво енергозберігаючого обладнання для промисловості та енергетики, запасних частин до нього. Співзасновником та почесним президентом є екснардеп Григорій Дашутін.

бізнес, ПТМЗ, прибуток, дивіденди, Григорій Дашутін

За темою:

  • Держреєстрацію бізнесу значно спростили
  • Апеляційний суд зняв арешт з акцій Полтавського ГЗК Жеваго
  • Чистий дохід вагонобудівного заводу суттєво скоротився
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.