ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 18.12


Полтавський університет отримав грант на 10 мільйонів євро 

Європейський інвестиційний банк надасть грант на 10 мільйонів євро для реалізації проекту "Вища освіта України", у якому наразі беруть участь сім українських вишів, серед яких ПолтНТУ.

 

Відповідну угоду підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич у межах засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі.

Гранти отримають Національний технічний університет "Львівська політехніка", Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка, Чернігівський національний технологічний університет, Сумський державний університет, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Вінницький національний технічний університет.

У цих закладах освіти планується підвищити енергоефективність у майже 150 будівлях.

"Не секрет, що значна частина українських вишів потерпають від того, що їхні будівлі є вкрай енерго неефективними, а тому "з’їдають" значну кількість коштів розвитку, які можна було би спрямувати на закупівлю обладнання та покращення якості освіти і умов для навчання студентів. Для того, щоб хоча би частково вирішити цю проблему, разом із Європейським інвестиційним банком ми розробили та впроваджуємо проект для покращення енергоефективності в наших університетах. Його загальна вартість – 160 млн євро. В межах першої черги робіт фінансуються зміни у семи вишах, які погодилися взяти у ньому участь, а також провели енергетичний аудит, за підсумками якого було визначено обсяг робіт", - сказала міністр освіти України Лілія Гриневич.

У Міністерстві освіти зазначають, що сьогодні також триває відбір закладів вищої освіти для другого етапу проекту "Вища освіта України". В його рамках покращити енергоефективність зможуть ще від 13 до 15 університетів. 
 

гроші, грант, енергоефективність, ПолтНТУ

За темою:

  • Хто з українських зірок брав кредит?
  • Третю поліклініку об'єднали з лікарнею. Працівників обіцяють не чіпати
  • Ще вісім мільйонів з обласного бюджету пішли на потреби людей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.