ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 29.11


Полтавським дітям з інвалідністю подарували "Подорож у казку". ФОТО

29 листопада полтавські бібліотекарі та учасники АТО провели театралізований розважальний захід для вихованців Микільського навчально-реабілітаційного центру.

У Микільському навчально-реабілітаційному центрі Полтавського району Полтавської обласної ради виховуються діти різного віку з серйозними вадами розвитку з усієї області.

З 87 вихованців 46 мають статус дітей з інвалідністю. Центр має формат інтернату – дітки перебувають постійно, отримують спеціалізовану медичну допомогу (масажі, фізпроцедури), з ними працюють профільні педагоги та вихователі.

 

Ці діти, звісно, потребують особливої уваги та підтримки. Але, хочу зазначити, що ми також влаштовуємо свої заходи – концертні програми, де номери виконують наші вихованці – серед них багато талановитих дітей

– розповіла заступник директора навчально-реабілітаційного центру Світлана Собакар.

Неправильно буде сказати, що заклад обділений увагою – з вітальними програмами сюди приїжджають, наприклад, колективи Полтавського музичного училища, приватної школи "Паросток", обласний центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх". Але вихованці Микільського центру завжди раді гостям, і подарунків забагато не буває.

Напередодні Дня людей з інвалідністю до Микільського навчально-реабілітаційного центру завітали бібліотекарі Полтавської обласної бібліотеки для дітей спільно з членами ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО", які привезли із собою подарунки. Бібліотекарі подарували дітям лялькову виставу – казку про Івасика-Телесика. А учасники АТО привезли із собою солодощі та товари для творчості для кожної дитини.

Ми вже не перший рік поспіль приїжджаємо в Микільський навчально-реабілітаційний центр напередодні Дня людей з інвалідністю. Попередні роки привозили для дітей ігрові програми, цьогоріч зробили театралізовану розважальну програму "Подорож казкою" за участі атовців з Центру адаптації інвалідів та ветеранів АТО

– розповіла Ольга Вільховик, завідувач відділу масової роботи та творчих здібностей дітей Полтавської обласної бібліотеки для дітей.

Нагадаємо, Міжнародний день людей із інвалідністю щороку відзначається 3 грудня, відповідно до резолюції генеральної асамблеї ООН від 14 жовтня 1992 року. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

 

 

діти, інваліди, допомога

За темою:

  • На Полтавщині у червні 141 людина отримала допомогу на догляд за тяжкохворими дітьми
  • На Полтавщині отруїлася дитина
  • З приміщення дитсадка в Лубнах серез суд прибрали амбулаторію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.