ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 19.02


Полтавським студентам розповіли про світло Небесної Сотні

В обласному полтавському Краєзнавчому музеї провели захід патріотичного спрямування "Світло Небесної Сотні", який розповідає про події на Майдані в лютому 2014 року.

У виставковій залі №16 "Полтавщина в роки Незалежності" Полтавського краєзнавчого музею відкрилася традиційна для цих днів лютого експозиція, яка розповідає про події на Майдані 18-21 лютого 2014 року. Експозиція складається з фотоматеріалів про хід лютневих подій на Майдані, інформації про полтавців, які брали участь в Революції Гідності, особисті речі майданівців.

Цього року виставка доповнена переліком мешканців Полтавщини, які загинули під час бойових дій російсько-української війни, що точиться на Сході України.

Також в залі представлена фотовиставка "Воїни світла", що сформована зі світлин учасника лютневих події у Києві 2014 року миргородця Миколи Назаренка – вони зроблені безпосередньо під час найгарячіших подій на Майдані.

Під час заходу наукові співробітники музею розповіли історичні факти та поділилися власними поглядами на події на Майдані. Звучали вірші та пісні на патріотичну тему. Кожен гість екскурсії отримав символічного янгола примирення як пам'ять про ті події.

Сподіваюся, це підсилить той дух, який повинен бути в нашої молоді, щоб вони розуміли, що хлопці, які загинули, зробили це не просто так – вони йшли на Майдан за велику ідею, за незалежність, за краще життя, за майбутнє нашої батьківщини. Це все повинно дати свої позитивні моменти в їхньому житті

– розповіла Людмила Бойко, завідувач науково-дослідним відділом масової роботи Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського

Захід відвідали студенти Полтавського коледжу транспортного будівництва.

Експозиція "Воїни світла" буде представлена в залі №16 Полтавського краєзнавчого музею протягом двох тижнів.

 

виставка, Світло Небесної Сотні, музей

За темою:

  • У Полтаві експонують виставку "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921"
  • У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва
  • До дня добровольця у Полтаві відкриють виставку військового журналіста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.