ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 21.05


Полтавським веслувальникам дозволили тренування на водоймах

Веслувальникам під час тренувань дозволили тренування на водоймах Полтавщини — пересуватися можна на байдарках, каное, каяках, катамаранах зі спортивною метою

19 травня під час брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін пояснив, що спортивні секції, ДЮСШ та спортивні клуби з веслування на каное та байдарках можуть працювати в рамках своїх територій, тобто на визначених ділянках в своїх населених пунктах — Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Полтава та ін. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області. 

Дмитро Лунін також зауважив, що водний туризм наразі заборонений.

— У нас в країні війна. На сьогодні річки та об’єкти, які знаходяться на річках — це важливі стратегічні об’єкти. Крім того, більшість з цих об’єктів заміновано, тому там не може бути людей.

Також начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін нагадав, що в Котельві був підірваний міст через річку Ворскла і зазначив, що так само заміновано багато споруд, які є на території річок. Саме тому заборонено виходити на річки.

Така заборона також спрямована запобіганню передачі важливої інформації ворогу. Тому до кінця війни пересуватися водоймами на човнах заборонено всім, окрім спортсменів — їм дозволені тренування на визначених територіях.

веслування, водойми, тренування, війна

За темою:

  • Веслувальник Павло Алтухов здобув ліцензію на Олімпіаду
  • Веслувальниця Людмила Лузан виграла "золото" Кубка світу!
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.