ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 28.01


Полтавських атошників інформують про безкоштовні послуги соціальної адаптації

Жителів Полтавщини, які брали участь в АТО, просять скористатися курсами кваліфікації та іншими послугами від держави, яка прагне виконати всі зобов’язання перед захисниками.

Полтавський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує, що з моменту набуття статусу учасника бойових дій учасник АТО має право на отримання послуг з безоплатної соціальної та професійної адаптації:
  • — курси цільового призначення – підвищення кваліфікації з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;
  • — професійне навчання – первинна професійна підготовка, перепідготовка, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізації, спрямовані на здобуття або удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

В управлінні соціального захисту населення слід заповнити заяву і додати до неї наступні документи:

  • — копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  • — копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою та очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Як повідомили у Полтавському об’єднаному міському військовому комісаріаті, після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка, а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

АТО, послуги, безоплатно, соціальна, професійна адаптація

За темою:

  • Чемпіонат Полтавщини з футболу-2019 відбудеться за новим регламентом
  • Електронний квиток у полтавському транспорті запровадять дніпряни
  • Футбол. "Кубок Пожечевського": завтра може стати відомим ім'я переможця турніру
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.