ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 27.02


Полтавських дітей пільгових категорій запрошують на безкоштовні ІТ-курси

Благодійний фонд «Карітас Полтава» надає унікальну можливість для волонтерів та дітей пільгових категорій 8-16 років стати учасниками програми «EPAM E-kids: доступна ІТ освіта для дітей»

. Одна з довгострокових цілей програми – доступність ІТ освіти дітям з місцевих громад, у яких менше можливостей вивчати програмування.

Ця програма успішно функціонує на базі EPAM по всьому світу: у Білорусі, Китаї, Казахстані, Польщі, Сполучених Штатах і Угорщині.

Стартувала друга хвиля E-kids в українському EPAM і Полтава —  в списку учасників.

EPAM E-kids — 10-тижнева програма для навчання дітей програмуванню на мові Scratch. Scratch розроблено спеціально для дітей в лабораторії Массачусетського технологічного інституту.

З нею можна придумувати і програмувати власні інтерактивні історії, ігри і анімацію. Програма розвиває творче та логічне мислення у дітей, навчає їх працювати в команді, прищеплює навички, важливі для життя в 21-му столітті.

Навчання відбувається дистанційно на базі «Карітас Полтава».

З дітьми працюють волонтери, які пройдуть відповідне навчання. Якщо ти хочеш стати волонтером програми в Полтаві телефонуй (066) 460-63-49 або (095) 28-88-707.

До участі запрошують виключно дітей пільгових категорій (багатодітні, малозабезпечені, СЖО, діти з інвалідністю).

EPAM E-kids

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.