ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:50 21.08


Полтавських майстрів народного мистецтва кинули посеред дикого лісу

Через недобросовісні дії приватного перевізника півсотні митців - художників та майстрів народного мистецтва застрягли в дикій місцині та не можуть дістатися додому.

З нами на зв'язок вийшла художник, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Роксолана Дудка. Вона розповіла, що група митців, членів Національної спілки майстрів народної творчості, щороку під керівництвом колишньої голови Полтавського осередку НСМНМУ Алли Маркар'ян представляє Україну на міжнародних творчих заходах. Нинішній рік не став виключенням: група заслужених та народних майстрів народного мистецтва, стипендіати Президента України, переможці президентського гранту, члени обласних осередків НСМНСУ та НСХУ вирушили в Люблін на міжнародний ярмарок.

Група майстрів із Полтави, Сум, Києва та Дніпра  мали їхати на Ягелонський міжнародний ярмарок етнічних культур у Польщу. Ми за чотири місяці до події замовили автобус у полтавської туристичної фірми "Листопад", яка займається перевезеннями. Ми з ними раніше їздили, все було нормально. Цього разу теж уклали з ними договір, ще за тиждень все було нормально, а коли нам треба було їхати, з'ясувалося, що фірма не може виконати зобов'язання – нам повідомили, що автобус зламався. Вони хотіли від нас зовсім здихаться, але у нас підписаний договір, тож ми зобов'язали їх знайти інший транспорт. Домовилися, що ми поїдемо, в Києві нас забере цей виконавець, а потім після повернення "Листопад" забере нас у Києві

– розповіла Роксолана Дудка.

За її словами, неприємності на цьому не закінчилися – на кордоні з Польщею з'ясувалося, що водій не має необхідної для виїзду за кордон страховки на транспортний засіб. Тому з тих грошей, які майстри мали сплатити за перевезення, вони заплатили за водія штраф та оплатили страховку.

Повернувшись в Україну, буквально за сто кілометрів до Києва, митці отримали черговий стрес: водій зупинив автобус посеред траси в глухому місці й почав вимагати повністю оплатити гроші за транспортні послуги. В автобусі півсотні пасажирів, серед них є малолітні діти, тож обстановка накалилася не лише в переносному, але й прямому сенсі.

В полтавській турагенції "Листопад" нам не прокоментували ситуацію, лише повідомили, що автобус поїде далі лише тоді, коли пасажири сплатять повну суму за послуги.

Послуги з транспортного перевезення наразі надає водій, який працює на зареєстрованого в Києві ФОП Ступака Олександра Сергійовича. Як з'ясувалося, причина таких дій водія – в недовірі пасажирам. Точніше, самій туристичній агенції "Листопад".

Після втручання юристів конфлікт вдалося частково вирішити: під розписку водію передали половину суми, другу половину зобов'язалися передати в Києві, коли пасажири побачать автобус від полтавської ТА "Листопад". Який мав уже бути в Києві, але навряд чи навіть виїхав із Полтави.

Сам приватний підприємець Олександр Ступак категорично відмовився коментувати ситуацію. Попереду в багатостраждальних майстрів повернення додому, але наразі вони побоюються, що турагенція "Листопад", яку звинувачують в цій складній ситуації, знову не виконає свої обіцянки.

транспорт, перевезення, скандал

За темою:

  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • Корупція: мерія Кременчука купувала лазні для військових у "своїх людей"
  • "Подумав, що фейк": голова Верховного Суду прокоментував рішення щодо ухилянта
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.