ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:16 30.09


Полтавських освітян традиційно привітали зі святом

Педагоги з усіх куточків Полтавщини, ветерани праці взяли участь в урочистостях ПД "Листопад" з нагоди Дня учителя. Кращих нагородили грамотами, грошовими преміями та сертифікатами на 7 квартир.

Кульмінацією святкового концерту став розіграш 64-х путівок до Львова. Наприкінці свята полтавських освітян порадував концерт  гурту "Діти Фрістайла".

Загалом, на два святкових заходи завітали понад 2,5 тисяч освітян – працівників шкіл, дошкільних та позашкільних закладів Полтави, викладачів вишів та професійно-технічних училищ,  повідомляє прес-служба Полтавської міської ради і прес-служба ОДА. 

29 вересня у полтавській Галереї мистецтв імені Микола Ярошенка також привітали освітян області з професійним святом.

Окрім численних вітань від гостей заходу, під час урочистостей також нагородили лауреатів щорічної обласної премії імені А. С. Макаренка.

Премію вручили у шести категоріях: для працівників дошкільних закладів, ЗНЗ, професійно-технічних закладів, позашкільних установ, а також вишів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Окрім того, педагогів нагородили почесними відзнаками Полтавської ОДА та обласної ради.

Не обійшлося і без творчої частини, під час якої перед гостями заходу виступили учасники провідних творчих колективів..

Нагадаємо, президент України підписав 25 вересня закон  про освіту, який стимулюватиме педагогів до сертифікації своєї діяльності.

Зокрема, передбачено збільшення доплати за престижність праці педагогів у першу чергу тим, хто працюватиме за новими програмами і новими методиками.

 

свято, день вчителя

За темою:

  • На Полтавщині цьогоріч усиновили 24 дитини
  • Полтавці голосуватимуть за зміну дати святкування Дня міста
  • Рада оборони Полтавщини заборонила святкові заходи першого вересня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.