ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 07.03


Полтавських педагогів вчитимуть надавати першу медичну допомогу

Інструктори ГО "Захист патріотів" організують курс із основ першої домедичної допомоги для полтавських учителів. Мета - щоб у кожній школі міста був сертифікований працівник для професійного надання першої допомоги.

Як зазначають організатори на сторінці події у Facebook, курс триватиме вісім годин. Узяти участь у курсі зможуть 40 учителів.

Basic first aid and CPR combo – це курс, що призначений для вчителів, батьків, нянь, працівників дитячих інтернат-закладів та для бригад невідкладної допомоги, що працюють у сфері бізнесу та промисловості

– повідомляють організатори.

До курсу входить відпрацювання навичок з надання допомоги при пораненнях, тренінг з серцево-легеневої реанімації та застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, де всі учасники курсу мають самостійно виконати всі отримані навички без помічників під час завершення курсу.

Курс узгоджений з рекомендаціями Американської національної наукової консультативної ради з першої допомоги (The US National First Aid Science Advisory Board) та Управління з охорони праці OSHA (Occupational Safety Health Administration).

Під час формування курсу був врахований досвід кращих програм з надання першої допомоги на робочому місці.

Участь у курсі — безкоштовна. Старт — 15 березня о 9:00.

освіта, домедична допомога, діти, тренінг

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.