ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:49 13.09


Полтавських рятувальників із нагоди свята порадували новою технікою та житлом

13 вересня полтавським рятувальникам вручили унікальний спецтранспорт - автокран підвищеної прохідності. А ще рятувальники з нагоди професійного свята отримали десять квартир.

Унікальний рятувальний автомобіль, який донедавна був лише в Дніпропетровській області, вручили сьогодні управлінню ДСНС в Полтавській області з нагоди Дня рятувальника.

Автокран вантажопідйомністю 180 тонн має стрілу довжиною 66 метрів та додаткову стрілу 24 метри та використовується для рятувальних робіт при техногенних катастрофах та великих пожежах.

Цей транспорт дає можливість переміщати негабаритні та надважкі вантажі при завалах, техногенних катастрофах, а також є можливість використовувати його для гасіння пожеж на поверхах, вище десятого,

- розповів відповідальний по зв'язкам зі ЗМІ аварійно-рятувального загону спецпризначення Юрій Новіков.

 

Окрім того, управлінню вручили новий оперативний службовий автомобіль ВАЗ "Калина".

Також полтавські бойові рятувальники отримали 47 комплектів захисного пожежного одягу.

Загалом усі рятувальники Полтави отримали нові бойові пожежні костюми,

- пояснила прес-офіцер ГУ ДСНС в Полтавській області Світлана Рибалко.

Переобладнане під власні квартири службове житло (загалом десять квартир) отримали співробітники відділів і служб обласного та міських управлінь ДСНС, в тому числі 1-кімнатні квартири - дві, 2-кімнатних квартир - вісім.

Почесними грамотами та подяками від обласної ради, нагрудними відзнаками ДСНС нагороджені кращі представники рятувальної служби області, троє співробітників отримали чергові звання.

Загалом на Полтавщиніі — понад 30 підрозділів ДСНС, в яких несуть службу понад дві тисячі рятувальників, а у Полтаві в п'яти підрозділах - близько 300 рятувальників.

свято, рятувальники, нагороди

За темою:

  • Ювілейний "ЗДВИГ": Опішне продовжує гончарні традиції. ФОТО
  • Крапля крові дарує, рятує життя. Як стати донором?
  • До свята Оксак став "заслуженим" лікарем
  • Топ-5 за тиждень :