ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 27.10


Полтавських студентів запрошують долучитися до фестивалю творчості

Дня студента у Полтаві пройде фестиваль творчості "Викладач та студент – єдиний тренд!". Про це сказано у повідомленні Полтавської міської ради.

У міськвиконкомі відбулась нарада за участю заступників з виховної роботи вишів І-ІІ рівня акредитації та голів студентського самоврядування ВНЗ, яку провела начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас.

Мета зустрічі – обговорити ідею проведення нового фестивалю творчості "Викладач та студент – єдиний тренд!", з нагоди Дня студента.

Олена Ромас повідомила, що орієнтовна дата проведення заходу – 22 листопада.

Умовами конкурсу передбачено, що від кожного навчального закладу має бути команда, кількісний склад якої – необмежений. Разом з тим, до неї обов'язково має входити викладач.

Фестиваль включатиме два конкурсних епізоди:

  • 1. Привітання – презентація учбового закладу (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма);
  • 2. Музичне домашнє завдання – демонстрація єдності поглядів та сприйняття викладацького і студентського колективів (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма).

Присутні на зібранні обговорили ідею і умови проведення конкурсу та підтримали його проведення.

До 3 листопада 2017 року необхідно подати заповнену заявку до управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому (вул. Соборності, 36, каб. 119), зазначивши обов'язково відповідальну особу за участь команди від ВНЗ.

 

фестиваль, ВНЗ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.