ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 17.07


Полтавських водіїв навчатимуть за новими правилами

Від 24 липня на Полтавщині та в інших областяхго водіїв будуть навчати за новими правилами. Вони не зможуть вивчати практику кермування, доки не складуть іспит із теоретичної частини – тобто правил дорожнього руху.

На Полтавщині водіїв навчатимуть за новими правилами: що та коли зміниться

 

Про це Суспільному розповів начальник регіонального сервісного центру МВС Віталій Бондаренко.

Від 24 липня водіїв будуть навчати за новими правилами. Теоретичну та практичну підготовку розділять, каже начальник сервісного центру МВС на Полтавщині Віталій Бондаренко.

Відповідні зміни ухвалив уряд.

"Кандидати у водії обиратимуть автошколу, де пройдуть теоретичну підготовку, отримають свідоцтво про закінчення, яке буде діяти протягом року. Після цього вони повинні звернутися до сервісного центру МВС та скласти теоретичний іспит. Після цього вони обирають автошколу, проходять практичну підготовку, складають внутрішній іспит, отримують свідоцтво про закінчення закладу, яке буде діяти протягом двох років. І зможуть звернутися до сервісного центру, здати практичне керування та отримати посвідчення водія", – розповів Віталій Бондаренко.

На Полтавщині водіїв навчатимуть за новими правилами: що та коли зміниться

За словами Віталія Бондаренка, до практичних занять допускатимуть лише тих водіїв, які складуть теоретичний іспит. Обидва типи підготовки можна проходити у різних автошколах. На терміни навчання це не вплине.

"Коли, приміром, я в лекції якусь інформацію подаю, особливо те, що стосується дорожніх знаків, перехресть і так далі, людина через три дні приходить на практичне водіння, вони їдуть з інструктором, і по факту вона бачить те, що я розповідав. А так, наприклад, на дошці намалюємо перехрестя, ми вивчимо напам’ять текст правил дорожнього руху, завчимо всі білети, складемо, але потім буде великий розрив у практиці", – каже інструктор автошколи в Полтаві Роман Миколаєць.

На Полтавщині водіїв навчатимуть за новими правилами: що та коли зміниться

Через нову систему навчання додається більше роботи з документами, говорить Роман Миколаєць.

"Автошкола тепер буде двічі одну й ту ж саму людину реєструвати, і, відповідно, якщо ми будемо передавати документи, то працівники сервісного центру теж будуть це робити. Раніше це була лише одна реєстрація. Просто більше часу буде витрачатися і більше сил, щоб зареєструвати людину", – додає інструктор автошколи в Полтаві.

За словами начальника регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ на Полтавщині Віталія Бондаренка, зараз в регіоні є 81 автошкола, у яких відбувається підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв.

Майже три десятки із них – у Полтаві. Також в області є вісім сервісних центрів МВС.

 

навчання, водії, зміни, правила дорожнього руху

За темою:

  • На Полтавщині вантажівку зупинила залізобетонна конструкція
  • ДТП у Решетилівці: трьох осіб госпіталізовано
  • Поліція встановлює обставини ДТП, в якій травми отримали дві жінки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.