ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:47 01.11


За підкуп начальника поліції полтавський лісничий відбувся штрафом

На Полтавщині начальник Великобагачанського лісництва ДП "Миргородське лісове господарство", депутат Великобагачанської районної ради зізнався у дачі хабара начальнику місцевого відділу поліції.

Як сказано у вироку Великобагачанського райсуду Полтавської області, хабар депутат давав, щоб слідчий закрив щодо нього кримінальне провадження і не заважав у подальшому красти деревину. 

На початку липня 2017 співробітники Великобагачанського відділу поліції затримали "КамАЗ" з фактичним вантажем дерев'яних колод обсягом 22,44 куб. м і невідповідностями в товаросупровідних документах, в тому числі у специфікації походження деревини і в ТТН на перевезення цієї деревини.

Поліцейські доставили вантажівку з сумнівним вантажем на територію відділу поліції і відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 КК.

Далі з т.в.о. начальника відділу поліції зв'язався лісничий Великобагачанського лісництва ДП "Миргородське лісове господарство" і домовився про зустріч.

Спочатку лісничий обіцяв керівник поліції дати хабар у розмірі 3-5 тис. доларів,натомість просив поліцейська вплинути на підлеглого і закрити вказану кримінальну виробництво.

Також лісничий просив повернути вилучений вантажівка з вкраденої деревиною і не заважати в подальшому, красти деревина з очолюваним ним лісництво.

Під час останньої зустрічі лісничого затримали правоохоронці в особистому автомобілі при передачі поліцейському хабара в розмірі двох тисяч доларів.

Нагадаємо, йдеться про начальника Великобагачанського лісництва ДП "Миргородське лісове господарство" Миколу Кожем’яку.

У суді лісничий свою провину визнав і розкаявся.

В результаті суд визнав його винним за ч.1 ст.369-2 КК і оштрафував... на 8,5 тис. гривень.

корупція, деревина, штраф, суд, хабар

За темою:

  • Полтавець установив черговий антирекорд із алкосп’яніння за кермом
  • Постачальник дронів у Полтаві сплатить штраф у 46 млн гривень
  • Кафе у Полтаві оштрафували на 81 тисячу гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.