ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 18.10


Полтавського податківця притягли до відповідальності за корупцію

На Полтавщині розглянули протокол та притягли до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією колишнього держінспектора ГУ Державної фіскальної служби в області.

Так, за матеріалами прокуратури, суд розглянувпротокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією про порушення додаткових заходів здійснення фінансового контролю колишнім державним інспектором сектору адміністрування майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області.

Так, установлено, що колишній державний інспектор, придбавши квартиру, повідомив про суттєві зміни у майновому стані в порушення встановленого Законом 10-денного строку.

Як повідомили на сайті прокуратури Полтавщини, податківицю визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

корупція, прокурор, відповідальність

За темою:

  • Житло для переселенців: ОВА вирішила вкласти 110 мільйонів у ремонт психлікарні
  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Підозрюваного у корупції головного дорожника області поновили на посаді
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.