ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 06.04


Полтавську лікарню планують передати під військовий госпіталь

Одну з лікарень Полтавської громади хочуть перетворити на військовий госпіталь. Пропозицію нині розглядають.

 

Про це повідомив перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко 5 квітня під час засідання депутатської комісії. Медзаклад передали на баланс громади у межах децентралізації. Нині ж вирішують яким буде його майбутнє, щоб розвивати лікарню та осучаснювати. Чи залишиться медзаклад на балансі Полтавської громада, або ж стане обласним, наразі невідомо, повідомляє Зміст.

У Полтаві триває реорганізація госпіталю для ветеранів війни. Згодом заклад стане частиною медичного містечка на базі обласної лікарні імені Скліфосовського. Змін у структурі закладу не планують, однак відбудеться оптимізація технічної служби та бухгалтерії.

За рішенням сесії Полтавської обласної ради, госпіталь для ветеранів війни увійде до складу обласної лікарні як лікувально-діагностичний центр "Ветеран".

Нагадаємо, що на Полтавщині формують спроможну мережу лікарень. До неї увійдуть заклади, які можуть заробляти на своє утримання. Медзаклади, які не увійдуть до спроможної мережі, продовжать працювати й матимуть право укладати контракти з Національною службою здоровʼя. Їхнім розвитком займатимуться власники.

Полтавська обласна військова адміністрація сформує перелік медичних закладів, які увійдуть до спроможної мережі до 1 травня. Для кожного госпітального округу створять трирічний план розвитку мережі та окремі плани розвитку медзакладів.

Інфраструктурний етап медичної реформи передбачає, що лікування простіших випадків здійснюватимуть на місцях, а надання спеціалізованої допомоги концентруватимуть на вищому рівні.

медицина, війна, ветерани, лікарня, влада, реформа

За темою:

  • Офтальмологи про найпоширеніші в Україні захворювання очей
  • Минулого тижня від ковіду в області померло четверо людей
  • Гастрит: види захворювання та методи лікування
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.