ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 13.12


Полтавську медакадемію закрили на карантин через кір

П'ятеро студентів УМСА захворіли на кір. Усі вони працювали в обласній лікарні, тож наразі в обох закладах проводять заходи, по запобіганню поширення інфекції.

Про це повідомляє видання KOLO.

За словами головного лікаря Полтавської обласної лікарні Григорія Оксака, троє студентів працювали за сумісництвом в урологічному відділенні, а двоє – в хірургічному. Три дні тому у них з’явились симптоми кору – висока температура та висипка. Всіх направили до інфекційної лікарні.

У лікарні провели дослідження, задіявши фахівців лабораторного центру МОЗ. Ймовірно, що саме студенти були джерелом інфекції, зазначив Григорій Оксак.

Лабораторний центр МОЗ рекомендував вакцинувати усіх працівників та студентів УМСА, які не мають щеплень від кору. Тим, хто контактував, рекомендують також вакцинуватись, а медикам наглядати за ними.

"Відсьогодні, з 12:00 13 грудня в УМСА скасували заняття та всі види масових заходів. Це співпало із закінченням семестру, але сесію студенти не складатимуть зараз. Відновлять відвідування закладу орієнтовно 8 січня",

– сказала Світлана Польщикова, керівниця прес-служби УМСА.

карантин, кір, УМСА

За темою:

  • За добу на Полтавщині зафіксували одинадцять нових випадків COVID-19
  • На Полтавщині ще шість нових випадків коронавірусу
  • Традиційного свята першого дзвоника на Полтавщині не буде
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.