ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 14.12


Полтавську медсестру підозрюють у резонансному вбивстві

Під домашній арешт посадили медсестру з Полтавщини, котру підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Слідство вважає, що Яна провела розвідку щодо наявності камер відеонагляду навколо помешкання Шеремета.

13 грудня Печерський районний суд Києві ухвалив рішення застосувати до Яни Дугарь цілодобовий домашній арешт.

 Вона буде під арештом за місцем реєстрації у Новомосковську до 8 лютого 2020 року. Суд зобов’язав її здати паспорти, а також утриматися від спілкування зі свідками.

В ході судового засідання прокурор зачитав текст підозри, раніше оприлюднений адвокатом іншої підозрюваної Юлії Кузьменко, після чого попросив для Дугарь цілодобовий домашній арешт. Він послався в тому числі на те, що не вдалося вилучити всі речі і документи в рамках цього розслідування, а тому є ризик, що їх можуть знищити.

Суддя Вовк прийняв рішення задовольнити клопотання прокуратури.  

Як повідомила народна депутатка Яна Зінкевич, її та ще кількох осіб підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, який загинув 20 липня 2016 року внаслідок підриву його машини.

Слідство вважає, що нібито Яна провела розвідку щодо наявності камер відеонагляду навколо помешкання Шеремета.  

Відомо, що Яна Дугарь навчалася в Полтаві в Українській медичній стоматологічній академії. У 2013 році Яну зарахували на спеціальність «Лікувальна справа». Деякі ЗМІ повідомляють, що Яна народилася у Кременчуцькому районі.

Зі службової характеристики Яни Дугарь відомо, що вона почала військову службу за контрактом 3 червня 2016 року.

З цього часу до 28 липня 2016 року перебувала на посаді операційної сестри хірургічного відділення військової частини А0233, з 28 липня 2016 по 21 травня 2018 - на посаді медичної сестри хірургічного відділення.

Далі Яна виключили зі списків частини і відправили проходити службу до 25 окремої повітрянодесантної бригади високомобільних десантних військ ЗСУ, пише Телеграф.

вбивство, Павло Шеремет

За темою:

  • Поліція затримала чотирьох підозрюваних у нападі на автомобіль "Укрпошти"
  • Чоловіку, який підпалив свою дружину, повідомили про підозру в умисному вбивстві
  • Поліція повідомила про затримання крадіїв колес
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.