ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:49 22.01


Полтавську область назвали лідером щодо корупції в державі

Наймасштабніша картина щодо корупції, за оцінкою експертів, має місце на Полтавщині. Та це не означає, що винуватців покарають: гучні затримання згасають у судах, хабарники й казнокради відбуваються "переляком".

Зокрема, саме на Полтавщині були останнім часом затримані начальник управління інфраструктури ОДА, керівник поліції  Лубен та начальник внутрішньої безпеки обласного управління МВС.

За результатами дослідження ВГО "Комітет виборців України" минулий рік став роком корупційних скандалів у регіонах: у 16 із 24 областей мали місце гучні корупційні скандали. Про це на прес-конференції з представлення результатів дослідження "Діяльність голів ОДА в 2017 році" сказав генеральний директор КВУ Олексій Кошель.

За результатами нашого дослідження маємо підставу говорити про те, що 2017 рік був роком гучних корупційних скандалів у регіонах. У більш ніж половині областей мали місце гучні скандали, пов'язані з корупційною діяльністю як вищого керівництва області, так і дрібних чиновників. І це не публічні звинувачення з боку експертів, це не медійні кампанії — це реальні кримінальні провадження

 — підкреслив пан Кошель.

Гендиректор КВУ зазначив, що у чотирьох областях: Кіровоградській, Одеській, Волинській і Дніпропетровській були затримані за корупцію голови районних державних адміністрацій. У двох областях були порушені справи проти директорів комунальних підприємств — керіваників аеропортів Миколаєва та Черкас.

Найбільш масштабна корупційна картина, за оцінкою експертів, мала місце на Полтавщині. Там були затримані начальник управління інфраструктури ОДА, начальник поліції міста Лубни, начальник внутрішньої безпеки обласного управління МВС

 — наголосив Олексій Кошель, повідомив Укрінформ. 

 І це не публічні звинувачення з боку експертів, це не медійні кампанії - це реальні кримінальні провадження, - додав він.

корупція, рейтинг, КВУ, влада

За темою:

  • Нардепа Жеваго можуть лишити депутатського мандата
  • ДБР у Полтаві розслідує 767 справ 
  • НАБУ закрило справу проти Мамая і пояснило чому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.