ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 11.10


Полтавську владу змусили займатися шкільними туалетами

Петиція, в якій Полтавську міськраду просять нарешті розв'язати проблему "відкритих" шкільних туалетів без перегородок та сидінь на унітазах, зібрала необхідні для розгляду 250 підписів.

 

10 жовтня 2020 року необхідні 250 підписів зібрала петиція № 569, у якій полтавець Едуард Ткаченко попросив місцеву владу обладнати шкільні туалети перегородками та сидіннями для унітазів. Тепер Полтавська міськрада має розглянути документ та відреагувати на нього.

Нагадаємо, петиція була опублікована 6 жовтня. У ній автор звернув увагу на те, що через відсутність хоч якоїсь приватності, багато дітей у школах просто не ходять у туалет. Аби не стати об'єктом булінгу, дехто з них терпить до кінця занять, аби справити природні потреби вдома. Проблема зі шкільними туалетами у Полтаві не вирішувалася НІКОЛИ.

Пан Ткаченко просив міськвиконком проінспектувати всі полтавські школи (їх чотири десятки), підрахувати, скільки коштів необхідно для встановлення там сантехнічних перегородок із дверцятами та сидіннями для унітазів, та винести це питання на сесію міської ради.

Для того, щоб це прохання підписала мінімально необхідна кількість полтавців, знадобилося лише п'ять днів, хоча для цього дається три місяці. Питання набуло серйозного резонансу серед містян та у ЗМІ.

діти, влада, міськрада, петиція, проблема, туалет

За темою:

  • Полтавців просять бути більш пильними до дітей
  • На Полтавщині рятували дітей від холоду і голоду
  • На Полтавщині отруїлися матір із дворічною дитиною
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.